Primarul Malița asigură stabilitatea financiară la clubul Victoria Felnac

Cu salariile la zi și cu o stabilitate financiară, Felnacul e una din puținele echipe județene fără griji în această iarnă: „Primarul Malița este permanent alături de noi, va fi prezent și la reunirea echipei și alături de dânsul stabilim și strategia pentru ceea ce urmează. Ne asigură stabilitatea financiară de care avem nevoie, iar la stadion vor continua investițiile, chiar în această perioadă se lucrează la vestiare. Ne bucurăm că avem sprijinul factorului local, fără de care nu am putea exista”, conchide președintele lui „VI-FE”, Oliver Felnacichi .

Felnacul a încheiat turul Ligii a IV-a pe locul 10, cu 16 puncte și după un început mai greu de sezon, a reușit să depășească momentul și să evadeze din zona fierbinte a clasamentului.